Milý skaut, milá skautka,
držíš pred sebou zoznam úloh, ktoré Ťa budú sprevádzať nasledujúce dva týždne. Rozhodli sme sa tento program vytvoriť, aby sme ti pomohli tráviť tvoj voľný čas doma v bezpečí a zároveň, aby si sa nenudil/a. V každej vekovej kategórii bude udelená výhra najlepšiemu bojovníkovi/bojovníčke proti koronavírusu a nude. Na to, aby si sa ňou mohol/a stať, musíš splniť všetky povinné úlohy. Počet voliteľných úloh je na tebe, ale nezabudni, že ten, kto splní najviac úloh, vyhráva. Úlohy si kontroluješ sám/a na svoju vlastnú česť, veď už máš svoj vek.

Pri plnení úlohy sa odfoť (najlepšie so skautskou šatkou) a fotku pošli svojmu radcovi/radkyni alebo na mail korona@110zbor.sk.

Zoznam úloh nájdeš nižie. Vytlač si ho a splnené úlohy si vyčiarkni. Tento zoznam potom odovzdáš svojmu radcovi/rakyni, takže si to prosím znač poriadne. Tak hor sa do plnenia!

Ako sa mám chrániť

Najlepšie je sa chrániť samozrejme rúškom, ostať doma a pravidelne si umývať ruky. Neodporúča sa ani hromadné stretávanie s inými osobami a v prípade, že si bol/a v kontakte s osobou, ktorá sa len pred nedávnom vrátila zo zahraničia, odporúča sa ostať doma a pravidelne si kontrolovať teplotu.
Určite si pozri sériu videí od Úradu vlády Slovenskej republiky: